Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Sadettin Saran’a Fenerbahçe Jesti
Gündem 71 Editörü • 20 Aralık 2023 21:21
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Sadettin Saran’a Fenerbahçe Jesti

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas bugün açılışını yapmak üzere geldiği memleketi Kırıkkale’de iş adamı Saran Group yönetim kurulu başkanı Sadettin Saran’a bir jest yaparak Fenerbahçe logolu Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

Kırıkkale’li hayırsever iş adamı Sadettin Saran’ın Kırıkkale’de hizmete sunduğu Etüt Merkezi görkemli bir törenle bugün açıldı.

Açılışı yapmak üzere Kırıkkale’ye gelen Saran Group yönetim kurulu başkanı Sadettin Saran, ilk olarak Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti. Burada Vali Makas ile bir süre görüşen Saran daha sonra Vali Makas’a Fenerbahçe forması hediye etti.

sadettin-saran-kirikkale-valisi-mehmet-makas-fenerbahce-2 Kırıkkale Valisi Mehmet Makas'tan Sadettin Saran'a Fenerbahçe Jesti

Daha sonra açılışı yapmak üzere etüt merkezine gelen Vali Mehmet Makas ve Sadettin Saran burada coşkulu kalabalığa konuşma yaptı.

Vali Mehmet Makas yaptığı konuşmada; “İnşallah, kulüp başkanlığını da Kırıkkale’miz adına istiyoruz” ifadeleriyle koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan ve her fırsatta kulüp başkanlığına adı geçen Sadettin Saran’a desteğini belirterek üzerinde Türk Bayrağı ve Fenerbahçe renkleri olan tabloyu hediye etti.

411055976_1502532177204174_7099334356121855834_n Kırıkkale Valisi Mehmet Makas'tan Sadettin Saran'a Fenerbahçe Jesti

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!