Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Köy Yolları Çalışmalarını İnceledi
Gündem 71 Editörü • 17 Ağustos 2020 22:21
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Köy Yolları Çalışmalarını İnceledi

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Balışeyh ve Delice ilçelerine bağlı köy yolu asfalt yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek “Asfaltsız köyümüz kalmayacak” dedi.

İlk olarak Balışeyh’ bağlı Kılevli köyünde vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Sezer, sırasıyla Delice ilçesine bağlı Evliyalı, Sahçalı, Karaköseli, Çatallı, Meşeyayla ve son olarak Büyükavşar köylerinde vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Konu ile ilgili Kırıkkale Valiliği tarafından yapılan açıklamada; “İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan ve İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Delice ilçesine bağlı Evliyalı, Kocabaş,Bozköy, Sahçalı, Karaköseli, Gözükızıllı, Kavak, Çatallı ,Meşeyayla, İmirli, Büyükavşar ve Yaylayurt köylerini birbirine bağlayan 49 km uzunluğundaki grup köy yolunda incelemelerde bulunan Vali Sezer’in son ziyaret yeri Büyükavşar köyü oldu. Büyükavşar köy yolunda da incelemelerde bulunan Vali Sezer, vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.” ifadelerine yer verildi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!