Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Çalışanları Aileleriyle Görüntülü Bayramlaştı
Gündem 71 Editörü • 24 Mayıs 2020 18:38
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Çalışanları Aileleriyle Görüntülü Bayramlaştı

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Acil Serviste çalışan sağlık personeli aileleriyle cep telefonu aracılığı ile görüntülü olarak bayramlaştı.

Koronavirüs sürecinde büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren sağlık personeli Ramazan Bayramı’nda da bu özveri ve fedakarlıklarını devam ettirdi.

Aileleriyle uzun süre yüz yüze görüşemeyen sağlık personeli bayramlaşmayı da yine uzaktan görüntülü olarak gerçekleştirdi.

Bazı sağlık personeli görevi başında iken evde kendilerini bekleyen çocuklarını, bir başka sağlık çalışanı ise memleketteki babasını telefonla arayarak bayramlaştı.

Acil Tıp Uzmanı Dr. Hasan Babadostu yaptığı açıklamada, “Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde uzman doktorlarımız, doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızla birlikte Kırıkkale halkına hizmet vermekteyiz. Biz sizin için buradayız. Siz de lütfen evde kalın. Covid sürecinde sağlık çalışanları olarak sıkıntılı süreçlerden geçtik. Bugün de bayram. Sağlık çalışanları olarak ailelerimizden, evlerimizden uzak bir şekilde halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.” dedi.

Acil servis pratisyen hekim olarak görev yapan Dr. Seher Deveci ise, “Bayram tabi ki hepimiz için çok önemli. Biz de mesleğimizi bayram da olsa burada hizmet vererek vatandaşımızla birlikte idrak etmeye çalışıyoruz. Tüm personelimizle covid sürecinde aynı şekilde ailemizden uzak kalarak elimizden geldiğince hizmetimizi devam ettiriyoruz. Tüm halkımızın bayramı mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.

Hastanenin Acil Servis Danışmanı Ziya Bilgin, ve tıbbi sekreter olarak görev yapan Saadet Erten ailelerini cep telefonu ile görüntülü arayarak bayramlaştı.

Acil Servi önünde toplanan sağlık çalışanları hep birlikte “Evde Kal Türkiye, Evde Kal Kırıkkale” sözleriyle vatandaşlara önemli bir mesaj verdi.

yih-2 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Çalışanları Aileleriyle Görüntülü Bayramlaştı

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!