Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenilendi
Gündem 71 Editörü • 29 Ocak 2024 00:24
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenilendi

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde devam eden çalışmalarda bazı bölümlerde sona gelindi.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi tarafından “29 Ocak 2024 Pazartesi tadilatları tamamlanan birimlerimiz hizmete açılarak sağlık sunumuna devam edecektir.” ifadeleriyle yapılan açıklamada şöyle denildi;

Hastanemiz genelinde başlatılan bakım onarım ve yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken; Genel Cerrahi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Plastik Cerrahisi Polikliniği, Göğüs Cerrahisi Polikliniği, Anestezi Polikliniği, Nefroloji Polikliniği ve Laboratuvar tadilat çalışmalarımızın bakım-onarım ve yapım çalışmaları sona ermiştir.

Tadilat çalışmaları kapsamında, hastanemiz laboratuvarında, yeni cihaz ve ekipmanların kurulumu, mevcut cihazların bakım ve onarımı, laboratuvar ortamının iyileştirilmesi ve zemin yenilenmesi gibi çalışmalar yapılmıştır. Polikliniklerimizde ise, duvar, zemin ve tavan kaplamalarının yenilenmesi, elektrik ve aydınlatma sistemlerinin yenilenmesi, havalandırma sisteminin yenilenmesi gibi çalışmalara yer verilmiştir.

Başhekimimiz Op. Dr. Yusuf ALBAYRAK hastanemizin, günümüz şartlarına uygun daha kaliteli, konforlu, işlevsel, hijyenik, ferah ve modern bir görünüme kavuşması için, sağlık hizmet sunumunu aksatmayacak şekilde çalışmalara devam ederken vatandaşlarımızın göstermiş olduğu anlayış için teşekkür etti.

29 Ocak 2024 Pazartesi tadilatları tamamlanan birimlerimiz hizmete açılarak sağlık sunumuna devam edecektir. Kamuoyuna duyurulur.

kirikkale-yuksek-ihtisas-hastanesi-yenilendi-02 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenilendi
kirikkale-yuksek-ihtisas-hastanesi-yenilendi-03 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenilendi
kirikkale-yuksek-ihtisas-hastanesi-yenilendi-04 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenilendi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!