Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenileniyor
Gündem 71 Editörü • 12 Ocak 2024 21:02
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenileniyor

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde vatandaşlara daha hijyenik ortamda tedavi yapılmak amacıyla bakım ve yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor.

Konu ile ilgili Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Hastanemizde sunulan hizmet kalitesini daha ileriye taşımak ve daha verimli sağlık hizmeti verebilmek için hastanemizde tadilat hizmetleri tüm hızıyla devam etmektedir.

Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Plastik Cerrahisi Polikliniği, Göğüs Cerrahisi Polikliniği, Anestezi Polikliniği ve Nefroloji Polikliniğimiz hastalarımızı mağdur etmeden taşınarak Fizik Tedavi ve Hastalıkları Servisimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz genelinde yapılan tüm yenileme ve tadilat çalışmalarımızı yerinde inceleyen Başhekimimiz Op. Dr. Yusuf ALBAYRAK, vatandaşlarımıza sunulan hizmetin daha kaliteli, konforlu ve günümüz şartlarına uygun yenilikte olması için gayret gösterdiklerini ve bu süre zarfında çalışmaların hasta ve hasta yakınlarına verilen hizmette sağlık hizmeti sunumunu aksatan hiçbir durumun söz konusu olmadığını, en kısa zamanda da çalışmaların tamamlanacağını bildirdi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

kirikkale-yuksek-ihtisas-hastanesi-yenileniyor-2 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenileniyor
kirikkale-yuksek-ihtisas-hastanesi-yenileniyor-3 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Yenileniyor

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!