Kırıkkale’de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı
Gündem 71 Editörü • 9 Temmuz 2023 21:48
Kırıkkale’de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı
Kırıkkale Haber

Kırıkkale’de etkili olan yağmur sonrası meydana gelen 5 ayrı trafik kazasında toplamda 8 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, H.O.G. idaresindeki hafif ticari araç, Kırıkkale- Ankara kara yolu Kalecik kavşağında T.G’nin kullandığı tırla çarpıştı. Durumun bildirilmesi üzerine kaza yerine polis, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan 4 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yine aynı kavşak üzerinde meydana gelen bir diğer kazada ise E.K. kontrolündeki ticari taksi ile A.Ü’nün kullandığı otomobilin çarpışması sonucu bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Etkili olan yağmur nedeniyle Kırıkkale-Ankara kara yolu Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi yakınlarında meydana gelen zincirleme trafik kazasında da E.Ç. idaresinde olan hafif ticari araç, Ş.D’nin kullandığı cip ve H.S. idaresindeki hafif ticari araç çarpıştı. Meydana gelen zincirleme kaza sonrası yaralanan 1 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ankara – Kırıkkale karayolu üzerinde meydana gelen 7 aracın karıştığı diğer bir zincirleme kaza sonrasında ise uzun kuyruklar oluşurken araçlarda maddi hasar oluştu.

Meydana gelen diğer bir kazada ise C.S. idaresindeki hafif ticari araç, Kırıkkale-Kulu kara yolu Hacılar F Tipi Yüksek Güvenlikle Ceza İnfaz Kurumu kavşağında A.K’nin kullandığı otomobille çarpıştı. Kazada sürücü 2 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

kirikkale-5-trafik-kazasi-8-yarali-2 Kırıkkale'de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı
kirikkale-5-trafik-kazasi-8-yarali-2-3 Kırıkkale'de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı
kirikkale-5-trafik-kazasi-8-yarali-2-4 Kırıkkale'de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı
kirikkale-5-trafik-kazasi-8-yarali-2-5 Kırıkkale'de 5 Ayrı Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!