Kırıkkale’de Dikkat Dağınıklığında Başarı Garantisi
Gündem 71 Editörü • 8 Mayıs 2022 01:47
Kırıkkale’de Dikkat Dağınıklığında Başarı Garantisi

Dikkat dağınıklığı, akademik başarı ve heceleme problemlerinde ilerleme garantisiyle yaptıkları uygulamalarla birden fazla öğrencinin sorunlarını çözüme kavuşturduğunu ifade eden kurucu psikolojik danışman Serhat Ateş, uzman kadrosuyla birlikte yaptıkları özel ve eşsiz uygulamalarla dikkat dağınıklığı, odaklanma problemleri, özgüven sorunları ve öğrencilerin temel problemlerinden biri olan öğrenme güçlüğü gibi sorunlarda, başarı oranının bir hayli arttığını ifade etti.

Memnuniyet Garantisi

Yapılan uygulamalar sonrasında ailelerden olumlu dönüşler aldıklarını ifade eden ateş, başarı oranının çok yüksek olduğunu belirtti. birçok başarıya imza atan duru psikoloji, velimizin de rızasını alarak velimizin program sonrası kendi beyanını kamuoyuyla paylaştı.

Velimizin Beyanıdır

Başarıyı ve değişimi gelin birlikte yaşayalım

Ateş, yukarıda beyanı geçen memnuniyete ve başarıya ulaştıklarını, yapılan eşsiz uygulamalarla ilerleme garantisi verdiklerini, bireyleri başarıya ulaştırdıklarını, ihtiyacı olan bireylerin sayısının oldukça fazla olduğunu ve başarıya ulaşmak için kurum olarak uzman kadrolarıyla her zaman hazır olduklarını beyan etti.

gundem71.com – Tanıtım