Kırıkkale’de Emeklilerden Merih Karayol’a Destek
Gündem 71 Editörü • 3 Aralık 2023 21:02
Kırıkkale’de Emeklilerden Merih Karayol’a Destek
Kırıkkale Haber

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkanı Aday Adayı Merih Karayol Emekliler Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığını ziyaret ederek, “Güngörmüş büyüklerimiz başımızın tacı, onları projelerimizde unutmayacak, sosyal hayata katılmalarını destekleyeceğiz” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkanı Aday Adayı Merih Karayol ve beraberindekilerin Emekliler Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı ziyareti samimi görüntülere sahne oldu. Uzun yıllar çalıştıktan sonra emeklilik hayatına atılanların tecrübesi ve bilgisinin yol gösterici olduğunun altını çizen Karayol, ziyaretinde, “Emeklilerimizin ikinci hayatlarında yanlarında olmak, sosyal hayatlarına katkı sunmak ve nesilden nesile aktarılacak hafızalarından faydalanmak bizler için de oldukça kıymetli… Onlar aynı zamanda şehrin de hafızaları…” şeklinde konuştu.

Proje ve hizmetinde hiçbir kesimi unutmadıklarının altını çizen Karayol, “Her vatandaşımızın yaşadığı şehirde mutlu olması en büyük arzumuz, biz bu şehrin insanını seviyor, bu karşılıklı sevginin de şehre yansıyacağını düşünüyoruz” dedi.

Keyifli bir sohbete sahne olan ziyarette şehre dair istişareler yapıldı. Karayol, bu istişarelerin yol haritasını şekillendirmede çok önemli olduğunu vurgulayarak her birine katkıları için teşekkür etti.

merih-karayol-emekliler-destk-kirikkale-belediye-baskan-aday-adayi-2 Kırıkkale'de Emeklilerden Merih Karayol'a Destek
merih-karayol-emekliler-destk-kirikkale-belediye-baskan-aday-adayi-1 Kırıkkale'de Emeklilerden Merih Karayol'a Destek
merih-karayol-emekliler-destk-kirikkale-belediye-baskan-aday-adayi-6 Kırıkkale'de Emeklilerden Merih Karayol'a Destek
merih-karayol-emekliler-destk-kirikkale-belediye-baskan-aday-adayi-4 Kırıkkale'de Emeklilerden Merih Karayol'a Destek
merih-karayol-emekliler-destk-kirikkale-belediye-baskan-aday-adayi-5 Kırıkkale'de Emeklilerden Merih Karayol'a Destek

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!