Kırıkkale’de Feci Trafik Kazası; 2 Ağır Yaralı
Gündem 71 Editörü • 1 Nisan 2021 14:39
Kırıkkale’de Feci Trafik Kazası; 2 Ağır Yaralı

Kırıkkale’de 2 otomobilin çarpışması sonucu medyana gelen trafik kazasında 1’i polis memuru 2 sürücü ağır şekilde yaralandı. Kazada çarpışan araçlar parçalara ayrılarak çevreye yayıldı.

A.B.’nin kullandığı otomobil, Kırıkkale-Kayseri karayolunun 5.kilometresi Yahşihan Mezarlık Kavşağı’nda kontrolden çıkarak karşı şeride geçtikten sonra savrularak Polis Memuru Z.K idaresinde olan otomobilin üzerine düştü.

Kazada ağır yaralanan her iki sürücü de araçlarda sıkıştı. Olay yerine 112 Acil Servis, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Araçlarda sıkışan sürücüler, ekiplerin yardımı ile çıkarılarak yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırıldı. Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulunda görevli sürücü Polis Memuru Z.K. ile diğer sürücünün hayati tehlikelerinin devam ettiği öğrenildi.

Kazada araçlardan kopan motor ve parçalar metrelerce uzağa fırlayarak çevreye yayıldı. Orta refüjdeki ağaçlar da kazanın şiddetiyle yerinden söküldü. Kaza nedeniyle Kırıkkale-Kayseri karayolu bir süreliğine araç trafiğine kapandı.

Araçların yoldan kaldırılmasının ardından yol tekrar trafiğe açıldı.

kirikkale-feci-trafik-kazasi-02 Kırıkkale'de Feci Trafik Kazası; 2 Ağır Yaralı
kirikkale-feci-trafik-kazasi-03 Kırıkkale'de Feci Trafik Kazası; 2 Ağır Yaralı

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!