Kırıkkale’de Polis Memuru Yanlış Adrese Giden Öğrencileri Özel Aracıyla Yetiştirdi
Gündem 71 Editörü • 18 Haziran 2022 18:16
Kırıkkale’de Polis Memuru Yanlış Adrese Giden Öğrencileri Özel Aracıyla Yetiştirdi

Kırıkkale’de fedakar polis memuru yanlış adrese giden öğrencileri özel aracıyla yetiştirdi.

Kırıkkale’de sınava girmek için yanlış adrese giden iki öğrenci polis ekiplerinden yardım istedi.

Şubede bulunan bir polis memuru öğrencileri sınava yetiştirmek için özel aracıyla seferber oldu..

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Özcan Altun şubedeyken 2 öğrenci geldi.

Polis memuru Altun, öğrencilerin evraklarını incelediğinde sınav yerinin Yahşihan ilçesindeki bir okul olduğu anlaşıldı.

Sınava 15 dakika gibi kısa bir sürenin kalması üzerine polis memuru, öğrencileri özel aracına bindirerek sınavın olduğu Yahşihan ilçesinde bulunan okula götürerek sınava yetişmelerini sağladı.

Öğrencilere yardım ettiğinden dolayı büyük memnuniyet duyan Altun, “Sabah işe kendi aracımla gelmiştim. Biraz vakit geçtikten sonra 2 öğrenci geldi ve sınava girmek için yanlış okula gittiklerini, okullarının Yahşihan ilçesinde olduklarını söylediler ve öğrenciler bizden yardım istediler. O an için ekiplerimiz görev başındaydı. Ben de kendi aracımla geldiğim için hemen evraklarını kontrol ettim. Bir an önce okula yetiştirebilmek için öğrencileri kendi aracımla okula götürdüm. Sınavın başlamasına 15 dakika vardı. Hızlı bir şekilde öğrencileri sağ salim okula yetiştirdim. İnşallah sınavları başarılı geçmiştir.” diye konuştu.

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!