Kırıkkale’de Ramazan Etkinlikleri Başladı
Gündem 71 Editörü • 4 Nisan 2022 13:48
Kırıkkale’de Ramazan Etkinlikleri Başladı

Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Sokağı Etkinliği Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan soğanı ilk günden ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

MEYDANDA İFTAR ÇADIRI KURULDU

Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Ramazan Sokağına vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan Ramazan Sokağında stantlar kurularak iftar sonrasında vatandaşlarımızın uğrak yeri oldu. Ramazan Sokağından Bu yıl iftar çadırı çay ocakları, oyun grupları, el yapımı çörek ürünler bulunuyor.

SAYGILI VE EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Kırıkkaleli vatandaşlarımız iftar sonrasında vakitlerinin büyük bir kısmını Ramazan Sokağında değerlendiriyor. Ramazan Sokağına ilgi gösteren vatandaşlarımız böyle bir etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür etti.

STANTLARI ZİYARET EDEREK HAYIRLI İŞLER DİLEDİ.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Meydanımız da kurulan Ramazan Sokağını ziyaret ederek vatandaşlarımızla hasbihal etti. Başkanımız ardından Ramazan sokağında bulunan stantları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

YOĞUN İLGİ

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Ramazan Sokağına ilgi gösteren Kırıkkaleli hemşerilerimize teşekkür etti. Vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya etkinlikler için teşekkür etti.

gundem71.com • Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!