Kırıkkale’de Toplu Taşımada Büyük Kolaylık
Gündem 71 Editörü • 26 Eylül 2023 13:21
Kırıkkale’de Toplu Taşımada Büyük Kolaylık

Kırıkkale Belediyesi ulaşımda büyük bir kolaylığı devreye aldı.

Vatandaşların toplu taşıma araçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi için belediye otobüslerinde kredi kartıyla ödeme yapabilme imkanı getirdi.

TEMASSIZ KREDİ KARTIYLA BİNİŞ ÜCRETİ ÖDENEBİLECEK

Kırıkkale Belediye Otobüsleri vatandaşların ilgisini toplamaya devam ediyor. Son model otobüslerle vatandaşlara konforlu ulaşım imkanı sağlayan Kırıkkale Belediyesi toplu taşımayı basit ve güvenilir bir duruma getirmek için vatandaşları ulaşım kartları olmasa dahi temassız özellikli visa ve mastercard ile kent içi toplu ulaşımından faydalanabilme kolaylığı oluşturdu. Temassız özelliğine sahip kredi veya banka kartı sahibi olanlar uygulamadan faydalanabilecekler.

KOLAYLIK SAĞLAYACAK

Yeni uygulamanın Kırıkkalelilerin yaşamda kolaylık sağlayacağını belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, belediye otobüslerimizden günümüz teknolojisinden istifa etmek istediklerini söyleyerek, temassız özellikli kartlar ile hem hızlı hem de pratik şekilde vatandaşların belediye otobüslerinden faydalana bileceklerini söyledi. Başkan Saygılı ayrıca şehre gelen misafirlerinde ek bir karta gerek duymadan kredi yada banka kartı ile uygulamadan faydalanabileceklerinin altını çizdi. İleriki dönemlerde hayata geçecek olan “otobüsüm nerede” uygulaması ile vatandaşlara kaliteli hizmet suna bilmek için çeşitli çalışmaların da sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Saygılı, belediye otobüslerine olan ilginin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

kirikkale-toplu-tasima-kolaylik Kırıkkale'de Toplu Taşımada Büyük Kolaylık

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!