Kırıkkale’de Toplum Gönüllüsü Gençlerden Çevre Temizliği
Gündem 71 Editörü • 23 Aralık 2022 17:54
Kırıkkale’de Toplum Gönüllüsü Gençlerden Çevre Temizliği

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) üyesi gençler, çevre temizliğine dikkat çekmek için Kırıkkale Kent Ormanında çevre temizliği yaptılar.

Poşetlerle çöp toplayan gençler bunları geri dönüşüme gönderildi.

POŞETLER DOLUSU ÇÖP TOPLANDI

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Toplum Gönüller Vakfı (TOG) üyesi gençler Kırıkkale Kent Ormanında bir araya gelerek çevre temizliği yaptılar. Poşetler dolusu atık toplayan gençler, bunları geri dönüşüme gönderdiler.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı Kırıkkale Temsilcileri Enes Oğul ve Ülviye Betül Kilik “Çevre Temizliğine yönelik bilincin yeterli seviyelerde olmadığını gözlemliyoruz. Yaşadığımız şehirde bu bilince dikkat çekmek için yaşadığımız şehirde TOG üyesi genç arkadaşlarımız ile birlikte çok değerli bir gün geçirdik. Kent ormanında yaptığımız temizlik ile burada toplanan çöpler ve geri dönüşüm atıkları toplanarak Kırıkkale Belediyesine teslim edildi. Herkes için daha temiz bir doğa ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak ve toplumda çevre bilincinin yaygınlaşması adına bu tür iş birliklerini oldukça değerli görüyorum Toplum gönüllüsü gençlere ve destek olan herkese, ayrıca Kırıkkale Belediyesine de tekrar teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

kirikkale-toplum-gonullusu-gencler-cevreyi-temizledi-2 Kırıkkale'de Toplum Gönüllüsü Gençlerden Çevre Temizliği
kirikkale-toplum-gonullusu-gencler-cevreyi-temizledi-3 Kırıkkale'de Toplum Gönüllüsü Gençlerden Çevre Temizliği
kirikkale-toplum-gonullusu-gencler-cevreyi-temizledi-4 Kırıkkale'de Toplum Gönüllüsü Gençlerden Çevre Temizliği

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!