Kırıkkale’de Trafik Kazası; Kontrolden Çıkan Otomobil Dönerciye Daldı
Gündem 71 Editörü • 7 Ekim 2021 22:10
Kırıkkale’de Trafik Kazası; Kontrolden Çıkan Otomobil Dönerciye Daldı

Kırıkkale’de kontrolden çıkan otomobilin iş yerine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1’i çocuk 4 kişi hafif şekilde yaralandı. Kazada iş yerinde maddi hasar oluştu.

Y.E.B. idaresindeki otomobil, Yenidoğan Mahallesi Zafer Caddesi’nde fren yerine gaza basınca döner satışı yapan bir iş yerine girdi.

Otomobil, iş yerinin camlarına zarar verdikten sonra direğe çarparak durabildi.

Kazada çarpmanın etkisiyle kırılan camlardan zarar gören 1’i çocuk 4 müşteri hafif şekilde yaralandı. Olay yerine polis ve sağlık görevlileri sevk edildi.

Yaralıların müdahalesi olay yerinde sağlık görevlilerince yapıldı. Kaza nedeniyle otomobil sürücüsü, eşi ve çocukları ile müşteriler büyük şok yaşadı.

İş yeri çalışanı muhabirimize yaptığı açıklamada, “Hızlı bir şekilde iniyordu. Birden bu tarafa doğru kırdığını gördüm. Ne yapıyor demeye kalmadı girdi içeriye. Şurada çocuk vardı. Sandalye ile öne attı. Ben eğildim, buraya kadar geleceğini düşünüyordum. Kolona takıldı durdu. Çocuğun hafif yüzü yaralıydı. İnsanlar şoka girmişti. Ben şoförü kontrol ettim bir şey yoktu.” ifadelerini kullandı.

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!