Kırıkkale’li Hayırsever İş İnsanı Sadettin Saran ‘Gönlü Zengin 50 İş İnsanı’ Arasında Yer Aldı
Gündem 71 Editörü • 7 Temmuz 2023 19:55
Kırıkkale’li Hayırsever İş İnsanı Sadettin Saran ‘Gönlü Zengin 50 İş İnsanı’ Arasında Yer Aldı

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Capital Dergisi’nin gerçekleştirdiği “Türkiye’nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı Araştırması”nda bir kez daha yer aldı.

Capital Dergisi’nin bu yıl 10’uncusunu düzenlediği “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” araştırmasındaki hayırsever şirketler ve liderleri belirlendi. Kırıkkale’li hayırsever iş adamı Sadettin Saran’da listede yer aldı.

Capital Dergisi’nin bu yıl 10’uncusunu düzenlediği “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” araştırmasındaki hayırsever şirketler ve liderleri, dünyada ve Türkiye’de artan sosyal eşitsizliğe çare bulmak için çalışıyor.

Odaklarında ise gençler, kadınlar ve hassas gruplar ilk sıralarda yer alıyor.

2021 yılında gerçekleştirdikleri bağış tutarına göre belirlenen “Türkiye’nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı “ araştırmasının ilk 3’ünde; 608 milyon 249 bin TL ile Koç Ailesi ilk sırada yer alırken, 388 milyon 175 bin TL ile Erman Ilıcak (Rönesans Holding) ikinci, 368 bin TL ile Fuat Tosyalı (Tosyalı Holding) bulunuyor.

Listede yer alan bir başka isim isi Kırıkkaleli İş İnsanı Sadettin Saran (Saran Holding) oldu.

Saran Holding’ten yapılan paylaşımda, “Capital dergisinin her yıl gerçekleştirdiği ‘Gönlü Zengin İş İnsanları’ anketi yayınlandı. Hep beraber, el ele vererek her şeyi başarabileceğimiz inancıyla çalışıyoruz, gençlere ve ülkemize katkı sunmaktan gurur duyuyoruz” ifadelerine yer verildi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!