Kırıkkale’li Hayvansever Mehmet Köksal Vefat Etti
Gündem 71 Editörü • 12 Mart 2023 23:06
Kırıkkale’li Hayvansever Mehmet Köksal Vefat Etti

“Kostak” adını verdiği köpeğin hayata tutunması için verdiği mücadeleyle ülkece tanınan hayvansever hemşehrimiz Mehmet Köksal, hayatını kaybetti.

Kırıkkale’de yaşayan 49 yaşındaki Mehmet Köksal, bir aracın çarpması sonucu arka ayakları sakat kalan ve “Kostak” adını verdiği sokak köpeğinin yürümesi için kısıtlı imkanlarıyla pazar arabasından yürüteç tasarlayarak ülkece tanınan hayvansever hemşehrimiz Mehmet Köksal, uzun süredir tedavi gördüğü hastalık sonucu hayatını kaybetti.

Kırıkkale’de yaşayan Mehmet Köksal, tam 10 yıldır Ahılı Köyü yolu üzerindeki birçok köpeğe yaz kış demeden yiyecek getiriyordu.

CENAZESİ YARIN AHILI KÖYÜ CAMİİSİNDEN KALDIRILACAK

mehmet-koksal-kirikkale-hayvansever-vefat-ettimehmet-koksal-kirikkale-hayvansever-vefat-etti-2 Kırıkkale'li Hayvansever Mehmet Köksal Vefat Etti

Kendisini sokak hayvanlarına adayan, Mehmet Köksal’ın cenazesi 13 Mart 2023 Pazartesi günü Ahılı köyü Camisinde kılınacak öğle namazına müteakiben, Ahılı köyü mezarlığına defnedilecektir.

Bizlerde Kırıkkale Son Haber ve Gündem 71 ailesi olarak merhuma Allah’tan Rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!