Kırıkkale’li İş Adamı Orhan Kılıç’tan Öğrencilere Yine Burs Desteği
Gündem 71 Editörü • 23 Ağustos 2022 10:34
Kırıkkale’li İş Adamı Orhan Kılıç’tan Öğrencilere Yine Burs Desteği

Her sene üniversite öğrencilerine verdiği burslarla dikkat çeken hayırsever iş insanı Orhan Kılıç, bu sene de geleneği bozmayarak yine öğrencilere burs yardımı yapacak.

BU YIL BURS MİKTARINI AYLIK 825 LİRA OLARAK BELİRLEDİ

Hayırsever iş adamı E-İmzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç’ın eğitime desteği sürüyor. Üniversiteyi kazanan 71 Kırıkkalale’li öğrenciye bir yıl süreyle burs veren Kılıç, geçtiğimiz yıl 650 lira olan burs miktarını bu yıl 825 liraya çıkardı.

BAŞVURULAR ONLİNE YAPILACAK

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda başvuruların sadece online olarak yapılacağı bilgisini veren Kılıç; “Yüksekögrenim ögrencileri için 2022-2023 egitim yılı burs başvuruları 23 Agustos – 2 Eylül 2022 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuruların www.orhankilic.net adresinden online olarak yapılması gerekmektedir. Online olarak www.orhankilic.net adresinden yapılmayan başvurular degerlendirmeye maalesef alınmayacaktır. Başvuru tarihinin sona ermesinin ardından değerlendirme süreci başlayacak, değerlendirme süreci sonunda 71 kişi burs almaya hak kazanacak ve kazananların sonraki süreci yine www.orhankilic.net adresi üzerinden ilerleyecektir.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!