Kırıkkale’li İş Adamı Sadettin Saran’dan Heyecanlandıran Fenerbahçe Başkanlığı Açıklaması
Gündem 71 Editörü • 17 Aralık 2023 21:57
Kırıkkale’li İş Adamı Sadettin Saran’dan Heyecanlandıran Fenerbahçe Başkanlığı Açıklaması

Sadettin Saran Fenerbahçe başkan adaylığı hakkında düşünceleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticisi Kırıkkaleli iş adamı hemşehrimiz Sadettin Saran, SkySpor kanalına konuk olarak Fenerbahçe Başkanlığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Saran, programda sorulan “Geçmişte yaptığınız bazı açıklamalarda 2024 yılındaki olan genel kurulda başkan adayı olacağınızı söylemiştiniz bu planınız hala geçerli mi? Çünkü Fenerbahçe’liler bunu çok merak ediyor” sorusuna verdiği cevapta şöyle dedi;

“Fenerbahçe’nin önünde şampiyonluğa giden bir yol var Bu sene de o sene öyle gözüküyor şansımız çok yüksek bunun içinde camianın Birlik olması lazım hepimiz Fenerbahçe yönetimini ve Ali Koç’un arkasında olmaması lazım O yüzden bu süreçte Fenerbahçe’yi bir kongre sürecine sokmak çok yanlış olur diye düşünüyorum. Sokmayız da. Ama başkanlığa gelince de Ali Koç artık bu işi öğrendi. Bana göre de en faydalı olacağı zaman, dolayısıyla devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Kendisine de söyledim. Burada da mani görmüyorum kendisine söylediğim için, ben başkanlığı çok istiyorum, iyi de yapacağıma inanıyorum. Fakat evet ben bırakıyorum diyorsa ve bu kesinleşiyorsa da ben de ekibim niyetliyiz, hazırlıklara da başladık. O yüzden şimdi bu sürece hep beraber izleyeceğiz. Tabii genel kurulda teveccüh gösterirse hakkında veririz.”

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!