Kırıkkale’li Milli Gururumuz, Barış Telli’nin Hayatı Film Oluyor
Gündem 71 Editörü • 7 Eylül 2023 21:20
Kırıkkale’li Milli Gururumuz, Barış Telli’nin Hayatı Film Oluyor

Ampüte Milli Futbol Takımı’nın yıldızı, Kırıkkale’li Gururumuz Barış Telli’nin hayat hikâyesini konu alan ‘Hayatla Barış’ filmi çok yakında sete çıkacak.

Herkesin ‘Ampute Messi’ olarak tanıdığı Barış Telli, geçtiğimiz sezon Survivor yarışmacıları arasındaydı. Herkesin çabasını takdir ettiği milli futbolcunun hayatı beyazperdeye taşınıyor. Başrolde ise hepimizin tanıdığı ünlü oyuncu yer alacak.

Filmin kadrosunda bulunan Taner Ölmez, Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, Erkan Üçüncü, Arben Akış, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu ve Devrim Kabacaoğlu okuma provalarında buluştu.

Küçük yaşta yaşadığı talihsiz kazadan dolayı hayalleri yok olan, ama mücadele etmekten bir an bile vazgeçmeyen paralimpik sporcu Barış Telli, filmle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak şu ifadelere yer verdi;

Hayatımda yer almış çoğu kişinin hikayem için söylediği bir sözdü ‘’film gibi ‘’… Bir gün hayatımın film olacağına inancım sonsuzdu. Bunun olacağını biliyordum. Şimdi hayatımda yer almış veya almamış, beni izlemiş veya izlememiş, beni tanımış veya tanımamış herkese duyuruyorum; Hayatım film oluyor!
Bugün de ilk set günümüz. İnandığınız bir şeyin parçası olmak, onu yaşamak bambaşka bir duygu. Çok mutlu ve gururluyum. Umarım her şey gönlümüzce olur. Ekipteki emeği geçen herkese ve kıymetli oyuncu arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. “Hayatla Barış” hepimize şans getirsin. Gişesi bol olsun.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!