Kırıkkalespor Başkanı Akbal’dan Belediye Başkanı Saygılı’ya Ziyaret
Gündem 71 Editörü • 21 Temmuz 2023 21:17
Kırıkkalespor Başkanı Akbal’dan Belediye Başkanı Saygılı’ya Ziyaret

3. Lig temsilcisi Kırıkkalespor’un yapılan olağan kongresi sonrası başkanlığa seçilen Şeref Akbal, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret etti. 

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Ligde Kırıkkale’yi temsil eden Kırıkkalespor’da geçtiğimiz gün yapılan kongre sonrası başkanlığa seçilen Şeref Akbal kolları sıvadı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret eden yeni başkan Akbal, Kırıkkalespor için en ideal kadroyu kurmaya çalışacaklarının altını çizerek, “Kulübümüze her zaman en büyük desteği veren Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederim” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, “Sevdamız Kırmızı Lacivert. Daha önce ki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda takımımızın yanında elimizden geldiği imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Sayın Şeref Akbal ve oluşturduğu yönetim kuruluna başarılar dilerim. Tüm şehir olarak, markamız olan Kırıkkalespor’u daha iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!