Kırıkkale’ye Kar Geliyor!
Gündem 71 Editörü • 28 Kasım 2021 12:00
Kırıkkale’ye Kar Geliyor!

Meteoroloji, 28 Kasım-2 Aralık haftasının hava tahmin raporu paylaşıldı. 5 günlük rapora göre, pazar gününden itibaren Kırıkkale dahil birçok ilde kuvvetli sağanak ve kar yağışı etkili olacak.

Çarşamba ve Perşembe gününe dikkat çekilen açıklamada, Kırıkkale’nin de aralarında bulunduğu 36 il için kar yağışı uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 28 Kasım-2 Aralık haftasının hava durumu raporunu kamuoyuyla paylaştı. Yayımlanan rapora göre; önümüzdeki haftanın ortasında yurt genelinde kuvvetli sağanak ve kar yağışının etkili olacak.

Meteoroloji’nin tahminlerine göre; çarşamba günü, Kırıkkale, Bilecik, Kütahya, Uşak, Eskişehir, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur, Karaman, Niğde, Aksaray, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Amasya, Tokat, Sivas, Gümüşhane, Erzincan, Bayburt, Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı, Muş, Bitlis, Van, Hakkari ve Yozgat’ta kar yağışı etkili olacak. Perşembe günü ise Artvin, Ardahan, Kars, Iğdır, Erzurum, Ağrı, Muş, Bitlis ve Van’da kar yağışı bekleniyor.

İŞTE ÖNÜMÜZDEKİ 5 GÜN HAVA RAPORU

pazar-28-kasim-hava-durumu Kırıkkale'ye Kar Geliyor!
pazartesi-29-kasim-hava-durumu Kırıkkale'ye Kar Geliyor!
sali-30-kasim-hava-durumu Kırıkkale'ye Kar Geliyor!
carsamba-1-kasim-hava-durumu Kırıkkale'ye Kar Geliyor!
persembe-2-kasim-hava-durumu Kırıkkale'ye Kar Geliyor!

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!