Kol Saatleri Erkek 
Gündem 71 Editörü • 26 Mayıs 2022 20:16
Kol Saatleri Erkek 

Kol saati erkek satın alırken özel dikkat gösterilmesi gereken birkaç faktör vardır. Bu, kasanın malzemesini ve çapını içerir. Kasanın malzemesi, ürünün kalitesi hakkında bilgi verir. Erkek saat kasalarının üretiminde alüminyum, çelik, metal, plastik, polikarbonat, silikon ve titanyum gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bileğinizi yormak istemiyorsanız plastik veya silikon gibi daha hafif kasası olan bir erkek saati kullanabilirsiniz. İyi bir tavır sergileyen bir model arıyorsanız, metal ve titanyum ürünlerin yanı sıra çelikten üretilmiş erkek saatleri de bulabilirsiniz.

Kol Saatleri Erkek Camı Ne Kadardır?

Doğru ürün çapını seçerseniz bileğinizi kolayca hareket ettirebilirsiniz. Kol saatleri erkek genellikle 20 mm’dir . Bu boyuttaki ürünler bilekte çok etkileyici görünüyor. Bir erkek saati seçerken, camın cinsine ve şekline dikkat etmeniz önerilir.

Kol Saatleri Erkek Nasıl Parçalardan Oluşur?

Mineral camdan üretilen saatlerin kırılması ve çizilmesi son derece zordur. Kristal cam saatler en az %80 kurşun oksit içerir. Bu malzeme saate ışığı kolayca yansıtma ve yayma yeteneği sağlar. Kol saatleri erkek modellerine https://www.welderwatch.com/tr/erkek-saat/ sitesinden ulaşabilirsiniz.