KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü
Gündem 71 Editörü • 5 Kasım 2019 22:03
KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü

Kırıkkale Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi tarafından düzenlenen birlik, beraberlik kermesine ilgi yoğun oldu.

Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi, Kırıkkale’de son zamanlarda gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettirirken aynı zamanda da yardıma ihtiyacı olan aileler ve öğrencilerin yüreğine dokunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda sergilediği Ya Unutursam Son Mektup isimli tiyatro ile büyük ilgi gören ve Eski Milli Eğitim Müdürlüğü binasında eğitim hizmeti veren Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi, bugün düzenlediği birlik beraberlik kermesi ile de halkın yoğun ilgisini gördü. Yapmış olduğu etkinlik gelirlerini yardıma ihtiyacı olan aileler ve öğrencilere vererek yüzlerini güldüren KOP Öğrenme Merkezi bugünkü kermes gelirlerini de yine amaç doğrultusunda kullandı. KOP Öğrenme Merkezi Koordinatörü Yunus Emre Gümüşbaş yaptığı açıklamada; “Birlik beraberlik adına yaptığımız bu etkinliğimizden Harika sonuçlar çıktı. Aile olduğumuzu gördük, yardıma ihtiyacı olan aileler sevinip öğrencilerin yüreğine dokunuyoruz. KOP Öğrenme Merkezi farkı yine kendini gösterdi. Kermesin açılışına katılarak destek olan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi ise başarılı performanslarından dolayı tüm KOP ailesine teşekkürlerini sundu.

kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-2 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-6 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-3 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-4 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-5 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü kop-ogrenme-merkezi-kermes-haber-7 KOP Öğrenme Merkezi; Birlik, Beraberlik Kermesi Büyük İlgi Gördü

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!