Levent Öztürk’le Kırıkkale’de Türk Metal İşçisi Kazanımlarına Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 16 Şubat 2024 21:18
Levent Öztürk’le Kırıkkale’de Türk Metal İşçisi Kazanımlarına Devam Ediyor

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk, saha çalışmaları ile işçilerin yanında olmaya devam ederken bir yandan da emekçiler için kazanımlarını sürdürüyor.

Kırıkkale’de Makine Kimya Fabrikalarının atölyelerinde kurulan ve dünyanın en büyük sendikaları arasına giren Türk Metal Sendikası, başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Genel Başkanlığını Kırıkkaleli hemşerimiz Uysal Altundağ’ın yaptığı Türk Metal Sendikası işçi haklarını savunma konusunda Türkiye’nin en başarılı sendikası olarak dikkat çekiyor.

Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk’ün de başarılı çalışmalar yaptığı Kırıkkale’de Sendika Üyeleri birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını yürütüyorlar.

levent-ozturk-turk-metal-buyuk-takdir-topluyor-2 Levent Öztürk'le Kırıkkale'de Türk Metal İşçisi Kazanımlarına Devam Ediyor

Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk, sık sık fabrika ziyaretleri ile günün büyük çoğunluğunu fabrikada işçilerle bir araya gelerek geçiriyor. İşçilerin hemen hemen tüm dertleriyle ilgilenen Öztürk, sendikanın tüm imkanlarını işçiler için seferber ediyor.

Öztürk, fabrikalarda işçilerin yanında olmaya devam ederken aynı zamanda da işçiler için firmalarla yaptığı anlaşmalar ile emekçilerin birçok firmadan indirimli alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk ve ekibinin bu çalışmaları hem işçilerden hem de kamuoyundan büyük takdir topluyor.

levent-ozturk-turk-metal-buyuk-takdir-topluyor-3 Levent Öztürk'le Kırıkkale'de Türk Metal İşçisi Kazanımlarına Devam Ediyor

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!