Lohusa Giyimde Dikkat Edilecek Konular
Gündem 71 Editörü • 15 Ocak 2021 19:57
Lohusa Giyimde Dikkat Edilecek Konular

Hamilelik sonrası kadınların rahat, yumuşak ve destekleyici giysilere ihtiyacı vardır. Bu aşamada lohusa pijama, sabahlık ya da geceliklerle sağlanabilir. Ancak lohusalık döneminin en tercih edileni rahat ve bol giyimlerdir. Doğum sonrası kullanılan külotlar, sutyenler ya da korseler tamamen annenin rahatına odaklanmalıdır.

gundem71-lohusam-gorsel-1-1 Lohusa Giyimde Dikkat Edilecek Konular

Lohusam.com sitesi sizlere tüm bu ürünleri geniş ürün yelpazesi ile sunmaktadır. Sitede yer alan lohusa giyim ürünlerinde, size uygun olanı bulabilmeniz için çeşitli farklı mekanizmalarla tasarlanmıştır. Lohusalık döneminin en büyük kurtarıcı daha çok ev giyim ürünleridir. Bunlar; pijama, gecelik, iç çamaşırı ya da sabahlık grubudur. Lohusam sitesi hızlı ve kolay erişim sağlayabileceğiniz rahat parçaları sizlerin kullanıma sunar.

Gebelik ve Beden İmajı

Hamile giyim ayrı bir kategoriyi oluşturur. Hamilelikten dolayı anne adayları rahatlığını istersen aynı zamanda şıklığı da ihmal etmek istemezler. Bunun için ise lohusam.com hem hamilelikte hem de lohusa giyim ürünleri kategorisinde en çok tercih edilen sitedir. Özellikle 2020 yılında gösterilen talep satışa sunduğu ürünler konusunda kendini diğer sitelerden ayırmaktadır.

Doğum sonrası giyim ürünlerinde hem nefes alabilen hem de rahat olan hafif malzemelerden yapılmış ürünler ile kadınların karşısına çıkmaktadır. Sevimli üstlerden eğlenceli elbiselere hem hamilelik zamanını kapsayan hem de lohusalık dönemi kapsayan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ustalıkla tasarlanmış hamile modasını ve lohusalık modasını bu heyecanı yaşayanlar ile buluşturur.

En Popüler Ürünler

Hamilelik süreci aslında çok kapsamlı bir süreçtir. Doğum öncesi ve doğum sonrası şık görünmek bu dönemde hassas olan kadınlar için son derece önemlidir. Bu nedenle lohusam.com sitesi tüm kadınları anlayarak ürünler ortaya çıkarır. Hamilelik sonrası, vücudunuzun normal boyutuna dönmesi yaklaşık 6-10 hafta sürer. Bu sürede ise rahatlık ön plana çıkar.

Sezaryen ile doğum yaptıysanız karnınızın alt kısmı ağrır, bu durumda ise iyileştirme süresince yüksek belli iç çamaşırı kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır. https://www.lohusam.com sitesi ise hem hamilelik ürünleri hem lohusalık ürünleri aynı zamanda da anne-bebek ürünleri ile siz yeni annelerin ve anne adaylarının en büyük yardımcısı olmaktadır.