Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı
Gündem 71 Editörü • 16 Şubat 2020 22:43
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu yeni Genel Müdürü Yasin Akdere ile birlikte kurum içinde sosyal etkinlikler artış gösterdi.

Geçtiğimiz ay sosyal etkinlikler kapsamında kurum içerisinde Ankara Bilkent Rollhouse bowling salonunda ilki düzenlenen bowling turnuvasının ardından yine kurum çalışanlarının çocukları için “Haydi Hayallerimizi Çizelim” ana temalı resim yarışması düzenlendi.

Konu hakkında MKE Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Kurumumuz çalışanlarının çocuklarına yönelik “Haydi Hayallerimizi Çizelim” ana temalı resim yarışması 31/01/2020 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Müzesinde yapılan törenle gerçekleştirilmiştir. Tören, Genel Müdürümüz Yasin Akdere’nin konuşmasıyla başlamış olup katılımcı çocuklarımızın oluşturdukları eserlerin teşhir edildiği Müzemiz sergi salonu Genel Müdürümüz eşliğinde törene katılanlar tarafından gezilmiştir. Eserler, konunun uzmanları Gazi Üniversitesi Resim-İş Eğitim Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri Doç.Dr. Osman Çaydere, Dr. Ali Ertuğrul Küpeli ile Dr.Hande Bolusert tarafından değerlendirilerek dereceye giren çocuklarımız,

1.ve 2. sınıf öğrencilerinden oluşan 1.kategoride

1.Ela Aykut

2.Emre Çongur

3.Ardil Karaca

3.ve 4. sınıf öğrencilerinden oluşan 1.kategoride

1.Melike Demirel

2.Aslı Dülger

3.Yağmur Bozgül

olarak belirlenmiştir. Genel Müdürümüz Yasin Akdere tarafından çocuklarımıza ödülleri verilmiş, pasta kesimiyle tören son bulmuştur. Tüm çocuklarımıza katılımları ve hayallerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-01 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-02 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-03 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-04 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-05 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-06 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı mke-1-resim-yarismasi-sonuclandi-07 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Resim Yarışması Sonuçlandı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!