Market Kalem Seti
Gündem 71 Editörü • 25 Haziran 2022 01:11
Market Kalem Seti
Kırıkkale Haber

Marker kalem seti, sıkıştırılmış elyaftan yapılan kendi mürekkebine sahip olan kalemdir. Marker kalem seti modelleri uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. Geçmiş yıllarda sınırlı özelliklere ve renklere sahip olmasına rağmen zamanla güçlendirilmiş özellikler ve capcanlı renklerle sıklıkla tercih edilmektedir. Marker kalem setleri; çizim, işaretleme ve boyama gerektiren her alanda kullanılmaktadır.

Marker kalemler, özel formüllü marker mürekkebi parlak yüzeylerde bile dağılma yapmaz. Özel tasarım çalışmalarında dağılmayan ve kolay kolay silinmeyen mürekkebiyle marker kalemler benzersiz ve kalıcı eserler oluşmasını sağlar. Kırtasiye malzemelerinin en sevilen kalem çeşitleri arasında yer alan marker kalem seti öğrenciler ve ofis çalışanları tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Rengarenk Marker Kalem Seti Çeşitleri

Çizim, grafik tasarım, illüstrasyon ve çizgi film gibi profesyonel çalışmalar için Zig Kurecolor, Twin 72’li set, Winsor Newton 12’li,Steadtler Metalik 5’li ve Winsor Newton Pigment 36’lı marker kalem seti çeşitleri yüksek kaliteli ürünler olduğundan uzun yıllar kullanılabilir. Okullarda öğrencilerin boyama etkinliklerinde de kullanabilecekleri birçok marker kalem setleri bulunmaktadır. Bütçenize uygun kaliteli ve rengarenk marker kalem setlerini https://www.guvensanat.com/marker-kalem web sitesinden satın alabilirsiniz.