Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu’nda Çalışmalar Sürüyor
Gündem 71 Editörü • 15 Şubat 2020 05:30
Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu’nda Çalışmalar Sürüyor

Vali Yunus Sezer, Mart ayında tamamlanması planlanan Çeşnigir Kanyonu Projesi yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Mart ayında bitirilmesi planlanan Çeşnigir Kanyonunda çalışmalar hızla devam ediyor. Vali Sezer, Çeşnigir Kanyonu Projesi yapım çalışmaları kapsamında ulaşım, yürüyüş ve bisiklet yolu ile birlikte Seyir Terasları ve Vitamin Kafelerde incelemelerde bulundu.

Çeşnigir Kanyonu Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Valimiz Yunus Sezer burada yaptığı açıklamada; “Çevre düzenlemesi, seyir terası ve vitamin kafeleri tamamlanan alanda, 6 km bisiklet ve yürüme alanı, yeni seyir terasları ve piknik alanlarının da tamamlanmasıyla; Çeşnigir, ilimizin değerlerinin ön plana çıkarılması, turizm ve tanıtımı için son derece önemli bir yer olacak” dedi.

kirikkale-cesnigir-kanyonu-koprusu-projesi-5 Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu'nda Çalışmalar Sürüyor kirikkale-cesnigir-kanyonu-koprusu-projesi-3 Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu'nda Çalışmalar Sürüyor kirikkale-cesnigir-kanyonu-koprusu-projesi-4 Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu'nda Çalışmalar Sürüyor kirikkale-cesnigir-kanyonu-koprusu-projesi-2-scaled Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu'nda Çalışmalar Sürüyor kirikkale-cesnigir-kanyonu-koprusu-projesi-6 Mart Ayında Tamamlanması Planlanan Çeşnigir Kanyonu'nda Çalışmalar Sürüyor

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!