Mehmet Saygılı’dan Şehit Babasına ‘Kimsin Lan Sen’ Diyerek Hakaret Eden Can Ataklı’ya Tepki
Gündem 71 Editörü • 25 Aralık 2023 22:44
Mehmet Saygılı’dan Şehit Babasına ‘Kimsin Lan Sen’ Diyerek Hakaret Eden Can Ataklı’ya Tepki

Ülkece verdiğimiz şehitlerimizin acısını yaşarken Can Ataklı isimli gazetecinin şehit babasına “Kimsin Lan Sen Kimsin” demesi infiale neden oldu.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da, Gazeteci Ataklı’ya “İnsanlıktan nasibini alamamış gazeteci müsveddesi” diyerek tepki gösterdi.

Türkiye ve Kırıkkale şehitlerinin acısını yaşarken kendini bilmezler toplumun değerlerine açıkça saldırırken acılı insanlarımızın da sinir uçlarıyla oynuyor. Can Ataklı isimli gazeteci de Şehit Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan’ın babasını hedef alarak “Kimsin lan kimsin, şehit babası olunca canının istediğini söylemeye hakkın mı var” sözleri adeta infiale neden oldu.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da infiale sebep olan bu sözlere X sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Saygılı “Milletimizin değerlerine hakaret etmekten başka vasfı olmayan, şehitlik makamının değerini kavrayamamış bu gazeteci mesveddesi Can Ataklı Türk adaleti önünde hesap verecek, ipini elinde tutanların cezasını ise şanlı Türk Ordumuz” ifadesiyle tepkisini paylaştı.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!