Mehmet Yılmazer’den Kırıkkale Belediye Başkanlığı İçin Adaylık Açıklaması
Gündem 71 Editörü • 27 Ağustos 2023 06:50
Mehmet Yılmazer’den Kırıkkale Belediye Başkanlığı İçin Adaylık Açıklaması

Kırıkkale eski milletvekili merhum Murat Yılmazer’in oğlu, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Yılmazer Kırıkkale Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıkladı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yılmazer şöyle dedi;

Sevgili Kırıkkaleli hemşehrilerim,

Bugün sizlere heyecanla bir açıklama yapmak istiyorum! Bildiğiniz gibi, Kırıkkale Belediye Seçimleri yaklaşıyor ve ben bu seçimlerde yer almak için sizlerle birlikte çalışmak istiyorum. Sizlerle bir takım olup, Kırıkkale’mizi daha da güzelleştirmek ve geliştirmek için bir araya gelmek istiyorum.

Öncelikle belirtmek isterim ki, bu seçimleri birlikte kazanacağımıza inancım sonsuz! Birlikte el ele verdiğimizde, her şeyi başarabileceğimize inanıyorum. Başarı için gereken en önemli şey, birlikte hareket etmektir ve şahsımla bir takım olup bu hedefe ulaşacağımıza inanıyorum.

Bu seçimlerde yer almak isteyen tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimle birebir görüşmek istiyorum. Sizlerin fikirlerini, önerilerinizi ve heyecanınızı dinlemek, sizlerle birlikte projeler üretmek benim için son derece önemli. Bu nedenle, her birinizle birebir görüşmeler yapmak için sabırsızlanıyorum.

Amacımız Kırıkkale’mizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha modern bir şehir haline getirmek. Bunun için birlikte çalışarak, gücümüzü bir araya getirerek çok daha büyük işlere imza atabileceğimize inanıyorum. Sizlerin desteğiyle, Kırıkkale’mizin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracağız.

Benimle birlikte çalışmak ve bu seçimi kazanmak isteyen herkesi görüşmeye davet ediyorum. Birlikte hareket etmenin gücünü gösterelim ve Kırıkkale Belediye Seçimlerinde zaferi birlikte kutlayalım. Sizlerle güçlü bir takım oluşturup, Kırıkkale’mizin geleceğine yön verelim.

Bu süreçte, desteğinizi bekliyorum! Belediye Seçimleri için bir araya gelmek ve birlikte hareket etmek için sizlerle buluşma için sabırsızlanıyorum. Birlikte başarabileceğimize inandığımız takdirde, hiçbir engel bizi durduramayacak.

Sizlere olan inancım tam! Gösterdiğiniz destek ve katkı için şimdiden teşekkür ederim. Birlikte yürüyerek, Kırıkkale’yi daha da ileriye taşıyacağız.

NOT: Eylül Ayında Çalışmalarımıza Başlıyoruz. Hep sizlerle beraber yürüyeceğim. Kırıkkale’de yapacağımız siyasi programlarımız ve saatlerini buradan paylaşacağız.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!