Mezarlıklar Bakıma Alındı
Gündem 71 Editörü • 5 Mayıs 2020 10:28
Mezarlıklar Bakıma Alındı
Kırıkkale Haber

Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler bahar aylarının gelmesi ile birlikte şehrimizdeki mezarlıklarda bakım ve güzelleştirme çalışmalarına başladı.

MEVSİMLİK SAKSI ÇİÇEKLERİ YERLEŞTİRİLDİ

Belediyemiz bir taraftan Koronavirüs salgınıyla 7/24 mücadele ederken diğer taraftan da temizlik ve bakım çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, mezarlıklarda ot biçme, budama ve temizlik çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor. Mezarlık girişlerine de saksı çiçekleri yerleştirerek güzel bir görüntü oluşturulmasını sağladı.

BAYRAMA HAZIR HALE GETİRİLİYOR

Yaklaşan Ramazan bayramı öncesi rutin yapılan temizliklerin yanı sıra vatandaşların daha huzurlu bir şekilde kabir ziyaretlerini gerçekleştirmeleri için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Park Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz “Mezarlıklarımızı yoğun şekilde bakıma aldık, gerekli ilaçlama çalışmalarının ardından ot temizliği, budama, yürüyüş yolları bakımı, ayrıca mezarlık girişlerine mevsime uygun saksı çiçekleri dikimi gerçekleştirerek bayrama hazır hale getirmeye çalışıyoruz” dediler.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!