MHP Çalışan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 12 Ocak 2021 00:02
MHP Çalışan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

MHP Merkez İlçe Başkanı Avukat Murat Abalı, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle, Eypark tesislerinde yemekli bir toplantı düzenledi.

Davete bütün gazetecilerin ilgi göstermesi dikkat çekti. Yemek boyunca samimi bir şekilde sohbet eden gazeteciler ve MHP il ve ilçe başkanlarının toplantı sonunda da gazetecileri tek tek kutlaması ilgi gördü.

BALOĞLU; GÜNÜN HER SAATİ ÇALIŞIYORSUNUZ

Toplantıda gazetecilere hitap eden MHP Merkez İl Başkanı Erdal Baloğlu, organizasyonu düzenleyen kişinin Merkez ilçe Başkanı Avukat Murat Abalı olduğuna dikkat çektikten sonra “Ben de sizler gibi misafirim” diye başladığı sözlerini “ Günün her saatinde görev yapıyorsunuz. Durmadan dinlenmeden çalışıyorsunuz. Toplumu bilgilendirmek için gösterdiğiniz bu emek neticesinde toplum hem bilgileniyor, hem de haberdar oluyor. Bu hizmetleri veren sizlerin, her birinizin ayrı ayrı 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum” dedi.

ABALI; ZORLUKLARINIZI BİLİYORUZ

Herkesi selamlayarak sözlerine başlayan davetin ev sahipliğini yapan MHP Merkez İlçe Başkanı Avukat Murat Abalı ise “Sizlerin gayretleri sayesinde Kırıkkale kamuoyu bilgileniyor. Bu bilgilenmede de sizlerin emekleri var. Her birisiniz sürekli mesaidesiniz. Bu mesaiyi sürdürürken karşılaştığınız zorlukları da biliyoruz. Böyle bir günde sizlerle bir araya gelmek, dostça mesleklerimizi bir kenara bırakarak sohbet etmek istedik. Katılan herkese teşekkür ediyor, 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum” dedi.

murat-abali-yemek-calisan-gazeteciler-gunu-03 MHP Çalışan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi
murat-abali-yemek-calisan-gazeteciler-gunu-01 MHP Çalışan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

8 Haber

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!