MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırıkkale’de
Gündem 71 Editörü • 5 Eylül 2022 00:16
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırıkkale’de

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas’ta gerçekleşen mitingin ardından Kırıkkale’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

2023 yılında yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinin ilk açık hava toplantısını Sivas’ta yapan Bahçeli, mitingin ardından Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesine gelerek burada açılışı yapılan ve kendi adını taşıyan “Devlet Bahçeli Bulvarı’nı” ziyaret etti.

Bahçeli yaptığı ziyaretin ardından partisinin Kırıkkale İl yönetimi ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kırıkkaleli hemşehrilerine selamını ileten MHP Genel Başkanı Bahçeli daha sonra Ankara’ya dönmek üzere yola çıktı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyareti ile ilgili Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Liderimiz, Türkmen Beyimiz Sn. Devlet Bahçeli’yi Yahşihan ilçemizde misafir ettik. Sn. Genel Başkanımızın ismini verdiğimiz ‘Devlet Bahçeli Bulvarı’nı tanıtmak bizler için gurur vericiydi. Sayın Genel Başkanımıza ve Milletvekillerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şeref verdiniz.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!