MHP İl Başkanı Murat Abalı Kırıkkale’li Vatandaşlara Seslendi
Gündem 71 Editörü • 24 Nisan 2023 20:32
MHP İl Başkanı Murat Abalı Kırıkkale’li Vatandaşlara Seslendi
Kırıkkale Haber

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, Kırıkkaleli vatandaşlara seslendi.

Abalı, MHP’nin ve Kırıkkale’nin TBMM’de daha güçlü temsil edilmesi gerektiğinin altını çizerek, “Küskünsek barışalım, gelin Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluşalım.” dedi.

MHP TEŞKİLATI, KIRIKKALE’NİN YANINDA

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı, tüm fertleri ile Kırıkkaleli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin Türkiye için tarihi bir seçim olacağını belirten MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, Türkiye’nin bekasını en çok düşünen partinin MHP olduğunu hatırlatarak Kırıkkaleli vatandaşlara seslendi. Abalı; “Küskünsek barışalım, gelin Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluşalım” dedi.

“MHP, TÜRKİYE’NİN BEKASINI HERKESTEN ÇOK DÜŞÜNÜR”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘ilk önce vatan ve millet’ diyen bir parti olduğunu belirten MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı yaptığı açıklamada, “MHP her zaman, ‘ilk önce vatan ve millet’ diyen bir parti olmuştur. Ülkemizin bekasını herkesten çok düşünmüş, bu yolda her zaman sadece elini değil, tüm gövdesini taşın altına koymuştur. Kırıkkaleli hemşehrilerimizin vatanına ve milletine ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz. Hemşehrilerimizin bizi bu kutlu yolda yalnız bırakmayacaklarına olan inancımız tam. Buradan tüm Kırıkkaleli vatandaşlarıma sesleniyorum: Küskünsek barışalım, gelin Milliyetçi Hareket Partisi’nde buluşalım” dedi.

“BU ŞEÇİM HAK İLE BATILIN SEÇİMİ”

14 Mayıs seçimlerinin Hak ile batılın seçimi olduğunu belirten MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kaldı. Büyüyen, gelişen ve dünyada söz hakkı olan bir Türkiye için Cumhur İttifakı’nı desteklemeliyiz. Bu seçim Hak ile batılın seçimi. Batıla fırsat vermemeliyiz. Hakkın kazanması, hilalin kazanması için mücadele etmeliyiz. Bugün birlik olmalıyız. 14 Mayıs seçimleri parti veya isim meselesi değil, Türkiye’nin beka meselesidir.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!