MHP İl Başkanlığı Kırıkkale’de Çocuklara Oyuncak Hediye Etti
Gündem 71 Editörü • 15 Ocak 2023 20:29
MHP İl Başkanlığı Kırıkkale’de Çocuklara Oyuncak Hediye Etti

MHP Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından ‘Mutlu Çocuk Güçlü Türkiye’ sloganıyla çocuklara hediye olarak oyuncak verildi.

Konu ile ilgili MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;

MHP Kırıkkale İl Başkanlığı olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızı bir nebze mutlu edebilmek adına onlara oyuncak hediye ettik.

2023 seçimleri Türkiye için büyük önem taşımaktadır. Üretimde, teknoloji de her alanda sıçrama yapan yerli ve millilik oranını yüzde seksenlere ulaştıran Türkiye’mizin geleceği için vereceğimiz her karar atacağımız her adım bize ışık tutacaktır. Bu çerçevede liderimiz sayın Devlet Bahçeli bey Türkiye Yüzyılına yön verecek bu seçime hazır olduğumuzu belirterek startı Kızılcahamam dan vermiş bizi talimatlandırmıştır.

Liderimizin emri ile uzun zamandır sahada olan Kırıkkale MHP İl Teşkilatı olarak Kırıkkale’den seçim yürüyüşümüze başladık. Mutlu çocuk Güçlü Türkiye sloganı ile geleceğe yön verecek Türkiye’mizin teminatı çocuklarımıza oyuncak hediye ettik. Yüzlerinde ki sıcacık gülümseme bize güç verdi. Bu güç Cumhur İttifakının gücüdür. Bu güç Ülküsünü ve ülkesini seven Milliyetçi Hareket Partisinin gücüdür. Bu güç Türkiye’nin gücüdür. Ne Mutlu Türküm diyene Ne Mutlu bu harekete hizmet edene.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!