MHP Keskin’e Çıkarma Yaptı
Gündem 71 Editörü • 1 Haziran 2019 13:20
MHP Keskin’e Çıkarma Yaptı

Keskin’de Pazar günü yeniden yapılacak seçimler kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi adeta Keskin’e çıkarma yaptı.

Keskin Cumhuriyet Meydanı önünde toplanan partililer, seçim çalışmaları kapsamında Keskin’e gelen MHP Milletvekilleri Cemal Enginyurt, Saffet Sancaklı, Ethem Sedef, MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay ve Kırıkkale Milletvekili MHP MDK Başkanı Halil Öztürk ve MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu’nun yaptığı konuşmaları dinlediler.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt burada yaptığı konuşma ile Keskinliler tarafından büyük alkış aldı. İşte Enginyurt’un yaptığı konuşmadan başlıklar; “Liderimiz sayın Devlet Bahçeli İstanbul’da Binali çaksın, Yıldırım çaksın dei 48 milletvekiliyle istanbul’da binali yıldırım kazandı diye uğraşıyorsa sizde keskin’i MHP’ye vermek zorundasınız. Geçen Meral hanımefendi buraya gelmiş diyor ki aynı şeyleri bende söylüyorum, seçim diye birbirinizle kavga etmeyin, seçim diye birbirinize düşman olmayın, 2 Haziran’dan sonra düğününüz beraber oalcak, mevlidiniz beraber olacak. Ama Meral abla samimi değil, Meral ablanın Doğanşehir belediye başkan adayı, belediye başkanı bizim belediye başkanı ülküdaşımızı katletti şehit ett hiçbir samimiyeti yok onun buna dikkat edin. Sadece laf konuşuyor, sadece laf sözden başka birşey yok. Şimdi ben Bülent Altınışıkla, Necati Alsancakla yan yana otursam, dertleşsem vallahi benden daha fazla rahatsız olacaklar. Necati Alsancağa Kırşehir CHP Belediye Başkanı oy istemeye geliyor, Kırıkkale CHP Milletvekili oy istemeye geliyor, Necati Alsancak yüreğin sızlamıyor mu ülkücü katillerinden medet mi umuyorsun.

450 tane adamı İŞKUR’dan listeye almışınız ayın 11’inde işe alacağız diyorsunuz bu numara bayatladı, bu oyun bitti kimi nereye alıyorsun. İŞKUR devletin değil mi devletin kurumuna 450 kişi alırken biz söz veriyouz Allah bize nasip ettiğinde sadece MHP lileri işe almayacağız İYİ Partiliyi de CHP liyide Ak Partiliyi de işe alacağız Allah’ın izni ile çünkü Keskin’de ayrım yapmak Keskinliye yakışmaz Musatfa kardeşim 2 haziran da seçtiğiniz gün MHP rozetini yere atacak bir kenara bırakacak ve diyecek ki bütün Keskinlinin belediye başkanıyım parti ayrımı yok diyecek.

Devlet bahçelinin emri ile buraya geldik ve şu emri söyledi Keskinliye söz verin Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli ve 48 milletvekili ile Musatfa başkanın sonu kadar yanındayız ve Halil Öztürk kardeşim bir yıldır Kırıkkale’nin adını bütün Türkiye’ye duyurdu. İnşallah il başkanlarım da diğer belediye başkanlarım da buradalar Keskinliye sahip çıkacak 30 milyon borç var diye duvardan aşağı asmayacağız. Arkamda iyi partililer var onlarda dinliyorlar 8 belediye aldılar her belediyeye afiş yapıştırıyorlar şu kadar borç var diye. Kardeşim borcu ödemek üzere gelmedin mi borcu bilerek gelmedin mi benim tavsiyem iyi partili kardeşlerime şudur biz borcuda ödeyeceğiz Keskin’e sahip çıkacağız Keskin de Allah’ın izni ile gençlere iş aş ekmek getireceğiz.” dedi.

mhp-keskin-mitingi MHP Keskin'e Çıkarma Yaptı

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!