MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’dan 2023 Genel Seçimler Açıklaması
Gündem 71 Editörü • 6 Ekim 2022 20:55
MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’dan 2023 Genel Seçimler Açıklaması
Kırıkkale Haber

Tüm olumsuz algı çalışmalarına aldırmadan hedeflerine adım adım ilerleyen Milliyetçi Hareket Partisinin Kırıkkale il ve ilçe teşkilatlarında 2023 Genel Seçimlerine yönelik hazırlıklar da tüm hızıyla devam ediyor.

TEŞKİLATLAR UYUM İÇERİSİNDE

Başta il ve merkez ilçe başkanlıkları olmak üzere tüm ilçe, belde, köy ve mahalle teşkilatlarının büyük bir uyum içerisinde çalışmalarını sürdürdüğü MHP Kırıkkale İl Teşkilatında, yapılan günlük programlar en ücra köşedeki birimlere iletilerek vatandaşlarla görüşmeler, ziyaretler ve diğer çalışmalar disiplinli bir şekilde yürütülüyor.

PARTİ YÖNETİCİLERİ BİR İŞ DİSİPLİNİ İÇERİSİNDE GÜNLÜK MESAİ YAPIYOR

Parti yöneticilerinin bir iş disiplini içerisinde günlük mesai yaptığı MHP Teşkilatlarında, İl Başkanlığımız koordinesinde, Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut ile Kadın ve Aile Komisyonu Başkanı Av. Melike Boran İsmailoğulları, teşkilat üyeleri ve belirlenen programlar çerçevesinde Kırıkkale milletvekilimiz MDK başkanımız Sayın Halil Öztürk ile birlikte gün boyu Kırıkkale’nin dört bir yanını arşınlıyoruz. Teşkilatımızın içerisindeki tecrübeli yöneticilerin sorumluluk bilinci ve MDK Başkanımız milletvekilimiz Halil Öztürk Beyin genel merkez tecrübesi Milliyetçi Hareket Partisinin aktif ve toparlayıcı bir hareket içerisinde çalışmasını sağlamaktadır.

MHP’DE TÜRK MİLLETİNİN ÂLİ MENFAATLERİ HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR

Seçimlere bir yıldan az bir süre kaldığını ifade eden MHP il Başkanı Av. Murat Abalı “Kurulduğu günden beri ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim’ anlayışıyla hareket eden MHP’de Türk Milletinin âli menfaatleri her şeyin üzerindedir ve partimizde her türlü çalışma bu anlayışa göre planlanır. Bizler Genel Merkezimizde ortaya konulan planlamaların yerel teşkilatlarımızda uyum içerisinde uygulanmasına büyük özen gösteririz. Kırıkkale’mizde de tüm teşkilatlarımızda bu uyumu yakalamanın mutluluğunu yaşıyor ve bu uyumu çalışmalarımıza da yansıtıyoruz.”

YÜCE MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ PARTİMİZDEN YANA

“Büyük bir ciddiyet, disiplin ve hassasiyetle sürdürdüğümüz çalışmalarımız, Allah’ın izniyle 2023 Seçimlerinde meyvesini verecek, önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçip Milliyetçi Hareket Partisinin de TBMM’de daha güçlü temsilini sağlayacağız. Gerek yaptığımız ziyaretlerde hemşehrilerimizin teveccühü gerekse Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin mitinglerinde gördüğümüz manzara, Yüce Milletimizin teveccühünün partimizden yana olduğunun en belirgin ispatlarıdır.”

BİZ TÜRK MİLLETİNİN ÖZÜ VE ÖZETİ OLAN BİR SİYASİ PARTİYİZ

“Her zaman ifade ettiğimiz gibi, biz Türk Milletinin özü ve özeti olan bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla bir kez daha, önceden hangi siyasi partiye gönül vermiş olursa olsun, Türk millet ve devlet hassasiyetlerini bilen başta Kırıkkaleli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimizi Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz. Aynı zamanda yıllarca partimize emek vermiş, hizmet etmiş ve gönül vermiş tüm eski yöneticilerimizi, teşkilat başkanlarımızı ve bu hareketin gönüldaşlarını omuz omuza sırt sırta mücadele vermek ve 2023 virajını beraber dönmek için bekliyoruz.

MHP VE CUMHUR İTTİFAKI, YERLİ VE MİLLİ SİYASET ANLAYIŞININ TEK MERKEZİDİR

“Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, tüm dış kaynaklı düşüncelerden arınmış yerli ve milli siyaset anlayışının tek merkezidir. Kurulduğu günden itibaren Türk Devletinin iç ve dış politikada ortaya koymuş oluğu anlayış da bunun en bariz ispatıdır. Bu vesileyle biz de milletimizi bu çatı altında görmekten gurur ve onur duyacağımızı güçlü şekilde vurgulayarak tüm milletimizi davet ediyoruz.” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!