MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’dan Birlik ve Beraberlik Toplantısı
Gündem 71 Editörü • 28 Aralık 2022 21:44
MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı’dan Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Av. Murat Abalı’nın organize ettiği yemekte bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Av. Murat Abalı’nın organize ettiği ve MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ün de katıldığı, MHP İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkanları, Kadın Kolları Başkanı ile Kamu-Sen İl Başkanı, TÜRKAV Başkanı ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanının da aralarında bulunduğu yemekte bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirildi.

MHP Kırıkkale İl Başkanı Av. Murat Abalı yaptığı açıklamada; “Yeni yılda yapılacak olan çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda tüm engelleri hep birlikte aşarak Milliyetçi Hareket Partisini ve Cumhur İttifakını Kırıkkalemiz’de ve tüm Türkiye’de başarıya ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm hemşehrimizin gönül kapısında yer edinmek için gece gündüz yılmadan ve yorulmadan çalışacağımızın sözünü buradan veriyoruz. Mukaddes davamızın başarısı için başaracağız. Tüm kadrolarımızla, var gücümüzle memleketimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz”. dedi.

Ayrıca Abalı davete icabet ederek katılan tüm teşkilat üyelerine de teşekkür etti.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!