MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Yeni Yönetimi Belirlendi
Gündem 71 Editörü • 5 Haziran 2023 20:06
MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Yeni Yönetimi Belirlendi
Kırıkkale Haber

Milliyetçi Hareket Partisinde Kırıkkale İl Teşkilatında 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda il teşkilatında yeni görev dağılımı da belirlendi.

Konu ile ilgili MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Bugün gerçekleştirdiğimiz İl Yönetim Kurulu toplantımızda, geride bıraktığımız 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçim sürecini, gelecek dönemde yapacağımız faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın istişaresini gerçekleştirdik.

Göreve başladığımız ilk günden itibaren aynı heyecan ve kararlılıkla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şüphesiz ki hepimizin ortak sorumluluğu ülkemizin geleceği ve milletimiz için ihtiyaç duyulan her alanda çalışmaktır. Bu bir bayrak yarışı demiş göreve başlamıştık. Bu süreçte İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda bugün Yönetim Kurulumuzun yeni görev dağılımını gerçekleştirdik.

Kardeşlik hukukuyla, gönül birlikteliğiyle, dava şuuruyla bize emanet edilen bu görevi teslim edinceye kadar, hep birlikte ülkemiz, şehrimiz, davamız, partimiz için elimizden gelen gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerimiz içinde görev tevdi edilen yol arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Görevi devreden Yönetim Kurulu Üyelerimize’de yaptıkları hizmetlerden ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

mhp-kirikkale-il-yonetimi-1 MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Yeni Yönetimi Belirlendi
mhp-kirikkale-il-yonetimi-2 MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Yeni Yönetimi Belirlendi

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!