MHP Kırıkkale Merkez İlçe Kongresi Tamamlandı; Faruk Akbulut Tekrar Başkanlığa Seçildi
Gündem 71 Editörü • 26 Ağustos 2023 21:31
MHP Kırıkkale Merkez İlçe Kongresi Tamamlandı; Faruk Akbulut Tekrar Başkanlığa Seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut, düzenlenen kongrede tekrar başkanlığa seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Merkez ilçe kongresi, İl Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Kongreye, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, MHP il Başkanı Av. Murat Abalı, Ülkü Ocakları il Başkanı Oğuzhan Akpınar, ilçe yönetimi, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale merkez ilçe kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajı okundu. Daha sonra teklif üzerine divan başkanlığına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk seçilirken, divan üyeliklerine Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, MHP il Başkanı Av. Murat Abalı, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Akpınar ve Abdullah Arvaz seçildi.

Divan seçiminden sonra mevcut başkan Faruk Akbulut, faaliyet raporunu okudu. Tek liste olarak girilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Merkez ilçe kongresinde, mevcut başkan Faruk Akbulut tekrar başkanlığa seçildi. Kongrede tekrar başkan seçilen Akbulut, yaklaşık 20 aydır yürüttüğü Merkez ilçe Başkanlığı sürecinde alınlarının ak ve başlarının dik olduğunun altını çizerek, önümüzdeki görev sürecinde de aynı şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!