MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk Mazbatasını Aldı
Gündem 71 Editörü • 25 Mayıs 2023 19:38
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk Mazbatasını Aldı

14 Mayıs tarihinde yapılan 28. Dönem milletvekilliği seçiminde MHP Kırıkkale Milletvekili olan Halil Öztürk, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Selda Barış’tan aldı.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada MHP’li Öztürk, “Bizleri bugün de yalnız bırakmadığınız için sizlere sonsuz şükranlarımı ifade ediyorum. Hepinize bu mutlu günümüze bizlerle bir arada olduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum. Şimdi bu mazbata çok kutlu bir vazifenin öncesi elde edilen kazanımların resmi bir belgesidir. Ben bu mazbatayı başta sizler olmak üzere bizleri bir gün olsun yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarım adına anıyorum. İnşallah bir beş yıl daha sizlerle birlikte el ele, el birliğiyle gönül birliği içerisinde omuz omuza mücadele edeceğiz. Devletimizin ve milletimizin hak ettiği koruma ulaştırmak adına Atatürk’ün de ortaya koymuş olduğu yolda en iyisini yaparak, FETÖ’ye, PKK’ya her türlü terör örgütlerine ve her türlü emperyalist güçlere karşı milli mücadelemizi, siyaset arenasında da yapmak adına, bu mazbatayı alıyorum. Hepinize katkılarından dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Mazbata törenine MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, il yönetimi ve partililer katıldı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!