MHP’li Belediyeler Milletvekili Öztürk’ün Destekleriyle Dur Durak Bilmeden Çalışıyor
Gündem 71 Editörü • 14 Ekim 2020 12:01
MHP’li Belediyeler Milletvekili Öztürk’ün Destekleriyle Dur Durak Bilmeden Çalışıyor
Kırıkkale Haber

2019 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilen ilçe ve belde belediye başkanları, bulundukları merkezlerin çehresini değiştirmeye devam ediyorlar.

Dur durak bilmeden gece gündüz çalışan MHP’li belediyeler, beldelerini ve ilçelerini köy görüntüsünden kurtarıyorlar.
Yerel Seçimlerde Karakeçili, Sulakyurt ve Yahşihan ilçelerinin yanı sıra Hacılar Beldesinin de belediye başkanlıklarını kazanan Milliyetçi Hareket Partisinin üretken ve çalışkan başkanları, gece gündüz mesailerini şehirlerine ve beldelerine hizmet için harcıyorlar.

MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk’ün de en az belediye başkanları kadar ilçe ve beldelerinin imarı için gece gündüz mesai harcadığını kaydeden MHP’li belediye başkanları, “Karakeçili’deki yatırımların yanı sıra, Sulakyurt ve Yahşihan’daki yüksek meblağlı alt ve üstyapı harcamalarında devlet desteğinin sağlanması için her kapıyı aşındıran Sayın Milletvekilimize çok teşekkür ederiz” dediler.

Son olarak, hafta sonu Hacılar’ın belde merkezindeki yol sorununa neşter vuran MHP’li Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, “Üretken belediyecilik anlayışımızı hizmete dönüştürerek halkımıza sunmak üzere geldiğimiz bu görevde gecemizi gündüzümüze katmaya devam ediyoruz” dedi.

“Belde merkezimizin asfaltlanması için kullanılan ve kilometresi 1 milyon TL olan sıcak asfaltın temini için yoğun mesai harcayan MHP’li Kırıkkale Milletvekilimiz Halil Öztürk’ün başta bizler olmak üzere tüm Kırıkkale’mize hizmet getirmek için ne denli çalıştığını çok iyi biliyoruz.”

“Kırıkkale halkı da şunu çok iyi bilmeli ki, başta biz MHP’li belediyeler olmak üzere, tüm şehrimiz böyle çalışkan, parti ve siyasi görüş ayrımı yapmaksızın şehri ve hemşehrileri için gecesini gündüzüne katan bir milletvekiline sahip olduğu için ancak mutluluk ve gurur duyar. Bu zor günlerde bile Kırıkkale’mize olan desteğini bir an olsun bırakmayan Sayın milletvekilimize sonsuz şükranlarımızı sunarız” diye konuştu.

Ozturkten-belediyelere-buyuk-destek-3 MHP'li Belediyeler Milletvekili Öztürk'ün Destekleriyle Dur Durak Bilmeden Çalışıyor Ozturkten-belediyelere-buyuk-destek-2 MHP'li Belediyeler Milletvekili Öztürk'ün Destekleriyle Dur Durak Bilmeden Çalışıyor Ozturkten-belediyelere-buyuk-destek-1 MHP'li Belediyeler Milletvekili Öztürk'ün Destekleriyle Dur Durak Bilmeden Çalışıyor

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!