MHP’liler Bütün Sosyal Medya Hesaplarını Askıya Aldı
Gündem 71 Editörü • 2 Temmuz 2020 15:06
MHP’liler Bütün Sosyal Medya Hesaplarını Askıya Aldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ardından MHP’liler sosyal medya hesaplarını kapatma kararı aldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin sosyal medya hesabını kapatma kararının ardından “Liderimizin Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile ilgili kararına ve tepkisine binaen bütün hesaplarımızı askıya alıyoruz.” açıklaması ile Kırıkkale’de de MHP’li isimler sosyal medya hesaplarını askıya aldı.

Açıklama sonrası MHP Kırıkkale Milletvekilli Halil Öztürk, MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir, Hacılar Belde Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, ilçe başkanları ve yöneticileri ile Ülkü Ocakları Başkanı Tuner Alp Tekin ve yöneticileri de tüm sosyal medya hesaplarını söz konusu düzenleme yapılana kadar askıya alacaklarını duyurdu.

HALİL ÖZTÜRK SOSYAL MEDYA İLE İLGİLİ KANUN TEKLİFİ VERMİŞTİ

Hatırlanacağı üzerine geçtiğimiz aylarda, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk; son yıllarda sosyal medya platformlarında her geçen gün artan sahte (fake) hesapların engellenmesine yönelik TBMM başkanlığına kanun teklifi vermişti.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!