MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST’e Damga Vurdu
Gündem 71 Editörü • 31 Ağustos 2023 16:56
MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST’e Damga Vurdu
Kırıkkale Haber

TEKNOFEST Ankara kapsamında ürünlerini sergileyen Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE), “Uçaktan Atılabilir Güdümlü Dip Mayın UÇA”yı gösterdi.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Ankara’da teknoloji ve bilim meraklılarına kapılarını açtı.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara’da teknoloji ve bilim meraklılarına kapılarını açtı.

Teknoloji festivali 3 Eylül’e kadar Ankara Etimesgut Havalimanı’nda devam edecek.

mke-teknofest-ankara-5 MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST'e Damga Vurdu

MKE STANDI TEKNOFEST’E DAMGA VURDU!

mke-teknofest-ankara-4 MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST'e Damga Vurdu

Bu kapsamda TEKNOFEST Ankara’da ürünlerini sergileyen Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) standına ilgi oldukça yoğun oldu.

mke-teknofest-ankara-2 MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST'e Damga Vurdu

Milli teknoloji meraklısı yüz binlerce ziyaretçinin akınına uğrayan MKE standında ürünleri inceleyen ziyaretçiler, MKE tarafından üretilen yerli ve millî silahları inceleme fırsatı buldu.

mke-teknofest-ankara-1 MKE, Ürünleri İle TEKNOFEST'e Damga Vurdu

MKE Genel Müdürü İlhami Keleş öncülüğünde geliştirilen ve ilk olarak IDEF23’te tanıtımı yapılan ‘Uçaktan Atılabilir Güdümlü Dip Mayın UÇA’yı beğenerek inceleyen ziyaretçiler, yerli ve millî imkanlarla geliştirilen UÇA’nın denizlerde ordumuz için önemli olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!