MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale’yi Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 22 Ekim 2019 19:46
MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale’yi Ziyaret Etti

Yakın bir zaman önce MKE Kurumu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlüğü görevine atanarak göreve başlayan Yasin Akdere Kırıkkale’yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kırıkkale ziyaretine ilk olarak Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ile başlayan Genel Müdür Akdere, burada Kırıkkale ve MKE ile ilgili neler yapılabilir konusunda önümüzdeki günlerde detaylı bir toplantı yapacaklarını söyledi. Vali Yunus Sezer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bundan sonraki dönemde de MKEK Genel Müdürü Akdere’nin Kırıkkale’ye çalışma ziyaretlerinin devam edeceği mesajını verdi. Valilik ziyaretinin ardından Kırıkkale Belediyesi’ni de ziyaret eden Genel Müdürü Akdere buradan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Silah İhtisas OSB’nin MKE ve Kırıkkale için önemi hakkında konuşmak üzere Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Meclis Başkanı Ömer Akçelik ile bir araya geldi.

Ziyaretlerine MKE Çırak Okulu ve yeni yapılacak Silah Müzesi yeri ile devam eden Genel Müdür Akdere, fabrikaları da ziyaret ederek fabrika müdürlerinden bilgi alan MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere, fabrika ziyaretlerinde tezgah başında görev yapan işçileri de ziyaret ederek, ürettikleri silahların büyük bölümünün Mehmetçiğin Suriye’de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Operasyonunda kullanılan işçileri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-3 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-2 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-1 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-4 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-5 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti mkek-genel-muduru-yasin-akdere-kirikkale-ziyaret-6 MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere Kırıkkale'yi Ziyaret Etti

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!