MKEK İşçi Alımı Yapıyor
Gündem 71 Editörü • 5 Kasım 2019 15:46
MKEK İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğünün işçi alım ilanını yayınladı. Yayınlanan ilana göre MKEK silah fabrikası, İŞKUR aracılığı ile en az lise mezunu daimî işçi alımı yapacak ve alınacak işçilerden KPSS şartı istenmeyecektir. Ön başvurular İŞKUR’a yapılacak olup, adaylardan istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haber içeriğinde verilmiştir.

MKEK Kurumu Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu internet sayfası üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre MKEK Kurumu, Çankırı’da bulunan silah fabrikasına en az lise mezunu işçi alımı yapacak. Alınacak işçiler MKEK Kurumunun daimi işçi kategorisinde istihdam edecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adaylardan KPSS ve S-sınav şartı istenmeyecektir.

İşçi alımları başvurular başlamış olup, 05 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir. Ön başvurular İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapılacak olup, işçi alımları kura ile belirlenecektir.

ÖZEL ŞARTLAR

Endüstri Meslek Liselerinden Torna, tesviye, freze ve CNC bölümü mezunu olmak

Kura yeri: MKEK Kurumu Genel Müdürlüğü

Anadolu meydanı (Tandoğan) Ankara

Tarih:22.11.2019

Saat: 10:00

Online başvuru için burayı tıklayınız

Kaynak: https://www.kamupersoneli.net/