MKEK Ürünleri SAHA EXPO Sanal Fuarında Sergileniyor
Gündem 71 Editörü • 14 Kasım 2020 11:51
MKEK Ürünleri SAHA EXPO Sanal Fuarında Sergileniyor
Kırıkkale Haber

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından üretilen ürünler SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda sergileniyor.

Türkiye’nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul, Kovid-19 salgını dolayısıyla fiziksel olarak gerçekleştirilemeyen SAHA EXPO’yu sanal ortama taşıdı. SAHA İstanbul üyesi ve ASELSAN şirketi BİTES, Türk savunma sanayisinin ilk sanal fuarı için XperExpo’yu geliştirirerek 9 Kasım 2021 tarihi ile 9 Nisan 2021’e kadar gerçeğe yakın bir fuar deneyimi sunuyor.

Sanal ortamda ziyaretler yapılan fuarda aralarında Türkiye’nin lider savunma sanayisi firmalarından ASELSAN, ROKETSAN, BAYKAR, FNSS, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii ve MKEK’nin yer aldığı 300’ün üzerinde firma yer alıyor. Firmaların geliştirdiği 400’den fazla ürün, 3 ana salonda, 3 boyutlu ve gerçeğe yakın şekilde sergileniyor.

MKE ÜRÜNLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Fuarda Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) ürünlerinin sergilendiği standa MKE fabrikalarında üretimi yapılan milli ve yerli tabancalar, tüfekler ve ürünleri dikkatleri çekiyor.

Sizlerde (https://sanalfuar.sahaexpo.com/) linki üzerinden SAHA EXPO sanal fuarı üzerinde kayıt yaptırarak MKE ürünlerini 3 boyutlu olarak sanal ortamda görebilir katalogları inceleyebilirsiniz.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!