Muhammed Ali Tekinay, Yeniden Refah Partisi’nin Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı Oldu
Gündem 71 Editörü • 2 Aralık 2023 19:32
Muhammed Ali Tekinay, Yeniden Refah Partisi’nin Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı Oldu
Kırıkkale Haber

Fatih Erbakan’ın katıldığı programda Yeniden Refah Partisi Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı olarak Muhammed Ali Tekinay partilere tanıtıldı.

Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, belirlenen il ve ilçe belediye başkanı adaylarının açıklandığı programda yaptığı konuşmada “Yeniden Refah Partisi olarak siyaseti ticaret olarak değil, ibadet olarak yapan kadrolarımızla, makam ve rakam için değil, Allah rızası için siyaset yapan kadrolarımızla yeniden geleceğiz ve belediyeleri yeniden teslim alacağız” dedi.

Erbakan programda, partisinin Kırıkkale Belediye Başkan adayının Muhammed Ali Tekinay olduğunu açıkladı.

Tekinay konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Genel Başkanımız Dr Fatih Erbakan’ın tensipleri ile Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı olarak seçilmiş bulunmaktayım Kendilerine ve Yeniden Refah ailesinin bütün fertlerine ayrı ayrı teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

yeniden-refah-partisi-kirikkale-belediye-baskan-adayi-muhammed-ali-tekinay-oldu-3 Muhammed Ali Tekinay, Yeniden Refah Partisi'nin Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı Oldu
yeniden-refah-partisi-kirikkale-belediye-baskan-adayi-muhammed-ali-tekinay-oldu-2 Muhammed Ali Tekinay, Yeniden Refah Partisi'nin Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı Oldu

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!