Murat Abalı’dan Kırıkkale Esnafına Ziyaret
Gündem 71 Editörü • 27 Aralık 2021 00:25
Murat Abalı’dan Kırıkkale Esnafına Ziyaret

Döviz Kurlarındaki hareketlilik nedeniyle ülke olarak ekonomik sıkıntılar yaşanılan bu zamanlarda MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Abalı esnaflara jest yaparak bereket çiçeği dağıttı.

Başarılı çalışmaları ile toplumun her kesiminden takdir toplayan MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Abalı Kırıkkale esnaflarını gezerek hayırlı işler dileyerek Bereket çiçeği dağıttı.

Murat Abalı konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyin talimatlarıyla esnafımız ve halkımızla bir araya gelerek ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunları birlikte el birliği ile bertaraf edeceğimizin güçlü mesajını dosta, düşmana verdik. Milletimiz Cumhur İttifakına güvendiğini ve sonuna kadar arkasında olduğunu güler yüzü ve sıcak karşılamasıyla gösterdi. Bizde bu güveni boşa çıkarmayacağız. Esnafımız dolar kurunun daha da düşeceğini ve bunun fiyatlara yansıyacağından emin. Bu vatan hepimizin, bu mücadele sürecek ve Zafer biz inananların olacaktır. Ne Mutlu Türküm diyene Ne Mutlu bu harekete hizmet edene” ifadelerini kullandı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!