Mustafa Alan Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Gündem 71 Editörü • 11 Eylül 2023 21:49
Mustafa Alan Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Yahşihan İlçe Başkanlığından kısa süre önce ayrılan Mustafa Alan, AK Parti’den Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Mustafa Alan Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Kısa süre önce Yahşihan İlçe Başkanlığı görevini belediye başkan adaylığı nedeniyle bırakan Alan sosyal medya hesabından adaylık açıklamasını yaptı.

Alan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

Bundan yaklaşık 4 yıl evvel #YAHŞİHANİÇİN diyerek çıktığımız ilçe başkanlığı gibi kutsal bir görevi yine #YAHŞİHANİÇİN diyerek önümüzdeki süreçte Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığı için partimiz temayülleri gereği ilçe başkanlığı görevini kıymetli kardeşim Alper AĞAÇTAN başkanımıza devrettim.

İlçe başkanlığı sürecim boyunca sonsuz desteklerini gördüğüm Önceki dönem milletvekilimiz Adalet Bakan Yardımcımız Sayın Ramazan CAN’a Milletvekilimiz Sayın Mustafa KAPLAN’a İl Başkanımız Engin PEHLİVANLI’ya İl Genel Meclis Başkanlarımız Murat ÇAYKARA ve Harun OĞUZ’a şükranlarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.

İlçe başkanlığımız süreci içerisinde bu kutlu davaya bu kutsal emanete benimle beraber omuz veren Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yükünü hafifletmek için gecesini gündüzüne katan Kadın Kolları Başkanım Rengin Gökduman Demirel’e ve ekibine Gençlik kolları başkanlarıma ve ekiplerine ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve gerek destekleri gerek hayır duaları ile bizlere sahip çıkan bir cümle tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolunuz varolunuz.

Dostlar gün soluklanma günü değil gün yeniden besmelemizi çekip yine aynı düstur ile niyet hayır akıbet hayır olsun inşallah diyerek daha güçlü şekilde #YAHŞİHANİÇİN diye haykırarak yolumuza devam etme mücadelemize hız verme günüdür…

Biz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sadık dostları YAHŞİHAN’ın evladı ve hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.

HAYDİ DOSTLAR #YAHŞİHANİÇİN

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!